Energetické Šperky - Magnetické náramky
 

 

 / pro pocit blaha /

Časté otázky

Lze velikost náramků upravit?


Každý magnetický nebo energetický náramek lze přizpůsobit velikosti vašeho zápěstí, aby byl estetičtější, pohodlnější a účinnější.

viz obrázek 1

Energetický náramek s germanium:

můžete ho zkrátit prsty své ruky

viz foto 2

Nebo si můžete nechat náramky zkrátit u hodináře.- S výjimkou energetických náramků z přírodních kamenů jejich velikost je daná se nedá upravit.
Mohu s energetickými šperky spát nebo se koupat?


Ano, můžete spát s ním nebo bez něj. Magnetické nebo energetické náramky z přírodních kamenů působí vždy při kontaktu s pokožkou.

Nerezová ocel, titan, keramika a měď jsou nejodolnější materiály. Můžete je nosit neustále, dokonce i ve sprše, ale dávejte pozor, aby nepřišly do styku s agresivními produkty.
Podle čeho si mám šperky vybrat?


Výběr náramku z přírodních kamenů není jen o energii a spiritualitě. Je důležité vybrat si drahokam, který se vám líbí a který vyhovuje vašim osobním preferencím, bez ohledu na význam jednotlivých kamenů. Pokud máte například rádi jasné barvy, které nesou pozitivní energii, můžete si vybrat náramek z achátů nebo lazuritů. Pokud dáváte přednost střízlivosti, sáhněte po tmavých barvách, jako je onyx nebo lávový kámen (černá) nebo howlit (bílá). Pokud si přejete, můžete si také pohrát s barvami a přednostmi jednotlivých kamenů, a to tak, že budete nosit náramky z několika přírodních kamenů nebo dokonce náramek z několika různých kamenů. To vám pomůže těžit z kombinovaných pozitivních energií jednotlivých minerálů.

Při výběru magnetického náramku nezapomeňte, že je to také šperk, takže se vám musí líbit a dělat vám radost!

Ví se že magnetické náramky s několika prvky, konkrétně neodymovými magnety, infračerveným zářením, zápornými ionty a germaniem, působí komplexněji proti bolesti, stresu, zlepšují spánek a sportovní regeneraci.

Měděné náramky kombinují výhody silných magnetů s antioxidačními a antibakteriálními vlastnostmi mědi.

Dalším faktorem je materiál magnetického náramku.

V nabídce jsou náramky pro muže, ženy i unisex v nejrůznějších barvách, tvarech a materiálech.
Jak mám pečovat o svůj energetický náramek nebo šperk?


Magnetické náramky nevyžadují žádnou zvláštní péči. Magnety působí na tělo a mysl, jakmile se dostanou do kontaktu s pokožkou.

Nabíjení energetického náramku (z přírodních kamenů) Existuje několik způsobů nabíjení kamenů. Nejčastěji se používá:

Dobíjení světlem:

Světlo je univerzální přírodní energie, ať už pochází ze Slunce nebo z Měsíce.

Doporučuje se umístit kámen do světla jedné z těchto dvou hvězd, aby se nabil.

Slunce bude mít rychlejší účinek, zpravidla stačí 1 až 2 hodiny (nebo dokonce půl dne), zatímco u Měsíce bude nutné nechat ho přes noc.

Energetický náramek (z přírodních kamenů) můžete očistit tak, že ho na několik minut položíte pod vodovodní kohoutek nebo ho necháte namočený v misce s vodou. Můžete ji také na několik hodin položit do kontaktu se zemí a nechat přírodu, ať udělá svou práci.
Mohu kombinovat různé energetické šperky dohromady?


Na zápěstí můžete nosit libovolný počet energetických náramků. V každém případě doporučujeme nenosit více než 3 různé kameny najednou (na obou zápěstích dohromady), protože kombinace kamenů by neměla být příliš velká, aby byla přínosná.

Můžete také nosit několik magnetických náramků s různými magnety.

Chcete-li využít všech výhod magnetického náramku, není nic jednoduššího, stačí jej nosit na zápěstí tak dlouho, jak si přejete.

Energetické náhrdelníky lze nosit společně se všemi magnetickými nebo energetickými náramky.
Jak fungují energetické šperky?


Jak funguje magnetický náramek?

Při kontaktu s pokožkou magnetický náramek uvolňuje pozitivní energetické vlny a stimuluje tělo prostřednictvím magnetického pole magnetů. Magnety v magnetickém náramku vytvářejí magnetické pole, které posiluje elektrickou polarizaci buněčných membrán, což stimuluje jejich funkci a má desetinásobný regenerační účinek na klouby.

To vysvětluje příznivý účinek magnetických náramků zejména na osteoartrózu zápěstí.

Působení magnetického náramku se však v podstatě uskutečňuje prostřednictvím krevního oběhu, což umožňuje, aby energetické prvky působily blahodárně bez ohledu na to, na které ruce náramek proti bolesti a stresu máte.

Magnety v magnetických náramcích ztrácejí každých 10 let pouze 1 % své energie. Po 10 letech bude mít náramek 99 % původní účinnosti. Po 100 letech bude mít stále 90,44%. Nemusí se tedy dobíjet.

Kromě toho magnetismus náramku zvyšuje místní průtok krve a propustnost cév. To znamená, že buňky zápěstí a ruky jsou lépe zásobovány kyslíkem, vitaminy a minerály a lépe odbourávají odpadní látky.

Účinek magnetů nebyl testován u těhotných žen.

Těhotným ženám proto z preventivních důvodů doporučujeme vyhnout se nošení magnetických náramků.

Jinými slovy, magnetický náramek působí přímo na tělo a mysl.

Jak funguje energetický náramek (z přírodního kamene)?

Každý kámen je v závislosti na svých vlastnostech obdařen vlastní energií, která je schopna přinést vitalitu, pohodu, mír, bohatství, lásku ...

Například černé kameny jsou tradičně spojovány se zemí, a tedy s hmotnými věcmi naší existence.

Červené a oranžové přírodní kameny souvisejí s 1. čakrou, která řídí tok energie v těle, a proto přinášejí energii a vitalitu.

Modré/fialové kameny se vztahují k emocím a intuici. Zelené přírodní kameny ovlivňují vztahové a emocionální schopnosti každého jedince.

Všechny však kromě barvy nabízejí také specifické výhody podle svého složení. Je důležité se tím zabývat, abyste věděli, který kámen je nejvhodnější pro vaše emocionální potřeby, touhy nebo astrologické znamení.
Jaké jsou přínosy magnetů?


Magnety a jejich pozitivní přínos pro tělo umístěných na magnetických náramcích:

Germanium:

Když jsou buňky nemocné, v těle probíhá degenerativní proces, chronický zánět, vždy se problém dotýká kyslíku, vodíku a vody. Množí se volné radikály, které mají tendenci ničit buňky a tkáně. Pro obnovu normální funkce tkáně, je třeba, aby se zvýšil přísun

kyslíku a tím se zvýší boj s volnými radikály.

Ion négatif:

Negativní ionty jsou ve vzduchu který dýcháme, i v našem těle. Neutralizují volné radikály, podporují metabolismus buněk a zlepšují imunitní systém. Kromě toho, že čistí krev, udržují

rovnováhu autonomního nervového systému, chrání tělo a mozek před škodlivými elektromagnetickými poli.

Infrarouge IRL:

Infračervené záření není vidět, ale nachází se ve všech tělesech a vnímáme jej jako teplo, největším zdrojem je Slunce. Toto záření proniká do jádra buněk a pomáhá jim

se regenerovat. Podporuje krevní oběh, má blahodárný účinek při tvorbě bílých krvinek.

Aimant néodyme:

Magnet pozitivně působí jak na pohybový aparát tak na pokožku. Magnetické pole vyvolává následující děje: Vasodilataci (rozšíření cév), Analgetické působení (tlumení bolesti)

Protizánětlivé působení, Myorelaxace (svalové uvolnění) Zrychlení hojení (kostí, svalů, vazů, kůže) Protiedémové působení (zmenšení otoků)